Meeskond

Siin näete imelisi noori, kes enda töökuse ja usinusega teevad teoks kõik pöörased ning vähem pöörased ideed. Nende soov areneda ja osa saada, millegi ilusa korraldamisel on meeliülendav. 
Kristin Lepp

peakorraldaja
kristin@filmifestival.eu
+372 5695 3665

Katriin Toome

peakorraldaja
katriin@filmifestival.eu
+372 5309 6005

Emily Põdra

peakorraldaja
emily@filmifestival.eu
+372 5358 5765

Marin-Brith Põldma

pressiesindaja

marinbrith@filmifestival.eu

+372 5837 5558

Liisa Käiväräinen

pressiesindaja

liisak@filmifestival.eu

+372 5371 4123

Elis Jürgens

žüriiliikmete kontaktisik
elis@filmifestival.eu

+372 5898 1727

Kristi Viita 

osalejate kontaktisik

kristi@filmifestival.eu

+372 5300 4564

Gerty Punane

koostööpartnerite kontaktisik
gerty@filmifestival.eu
+372 5918 4574

Kaisa Kastemäe

koostööpartnerite kontaktisik
kaisa@filmifestival.eu

+372 5344 7311

Amanda Karakai

koostööpartnerite kontaktisik
amanda@filmifestival.eu

+372 5819 2700

Laura Kelk

koostööpartnerite kontaktisik

laurak@filmifestival.eu

+372 5358 4162

Margus Vahter

koostööpartnerite kontaktisik
margus@filmifestival.eu

+372 5617 8500

Oliver-Hannes Kurs

koostööpartnerite kontaktisik
oliver@filmifestival.eu

+372 5300 2337

Gayle Punane

koostööpartnerite kontaktisik
gayle@filmifestival.eu

+372 5918 5474

Helis Kallaste

koostööpartnerite kontaktisik

helis@filmifestival.eu

+372 5698 9977

Anni Isakar

koostööpartnerite kontaktisik

anni@filmifestival.eu

+372 5305 4113

Erik Aart

koostööpartnerite kontaktisik

erik@filmifestival.eu

+372 5341 0076

Cristofer Eelsoo

tehnikameeskond

cristofer@filmifestival.eu

+372 520 8682

Sten Semjonov

tehnikameeskond

sten@filmifestival.eu

+372 5302 9975

Timo Tali

tehnikameeskonna juht

timo@filmifestival.eu

+372 5393 2092

Ragnar Leppikus

tehnikameeskond
ragnar@filmifestival.eu

+372 5367 1237

Joosep Kään

veebidisainer

joosep@filmifestival.eu

+372 5300 7552