FILMIFESTIVALI MEESKOND

 

FILMIFESTIVALI MEESKOND

Ukse kõrval on maja silmad: aknad. Neist välja vaadates võib inimene kohkuda, sest näeb, milline hirmuäratav elu ootab väljaspool: tihe liiklus, kiirustavad inimesed, tormav ilm. Kõigil on tegemist, igaühel on eesmärk, lase vaid oma fantaasial lennata. Aknast sisse vaadates jääb silma rahulikkus ja stabiilsus, kuidas inimesed toimetavad enda kambrikeses häirimatult, summutatult. Kodusoojus.

Nõnda on ka filmifestivali meeskonnale silma vaatamisega, ainult lahkus peegeldub vastu. Nad on noored, kes korraldavad enda jaoks, aga teiste nimel. Vabatahtlikult, midagi vastu soovimata ja hiigelsuure südamega. Nad teevad seda teile, nad ootavad teid sellest osa saama ja nautima iga hetke!

Mona-Liis Lipp

peakorraldaja

monaliis@filmifestival.eu

+372 506 5428

 

Eleriin Miilman

peakorraldaja

eleriin@filmifestival.eu

+372 5554 4325

 

Mona-Liis Lipp

peakorraldaja

monaliis@filmifestival.eu

+372 506 5428

 

Eleriin Miilman

peakorraldaja

eleriin@filmifestival.eu

+372 5554 4325

 

Robin Täpp

kunstiline juht, tehnikameeskonna vastutaja

robin@filmifestival.eu

+372 505 5059

 

Lisete Reineberg

pressiesindaja

lisete@filmifestival.eu

+372 5656 9732

 

Kristjan Pukki

pressiesindaja

kristjan@filmifestival.eu

+372 5843 9074

 

Getter Johanna Kerm

žürii kontaktisik

getter@filmifestival.eu

+372 5553 4223

 

Margareth Villers

osalejate kontaktisik

margareth@filmifestival.eu

+372 5595 5236

 

Ragnar Leppikus

koostööpartnerid, tehnikameeskond

ragnar@filmifestival.eu

+372 5367 1237

 

Nele Karolin Lindlo

koostööpartnerid

nele@filmifestival.eu

+372 5562 0935

Triinu Orgmets

koostööpartnerid

triinu@filmifestival.eu

+372 5597 2268

 

Katariina Parkja

koostööpartnerid

katariina@filmifestival.eu

+372 5616 8415

 

Marit Priisalu

koostööpartnerid

marit@filmifestival.eu

+372 5386 2115

 

Miina Roost

koostööpartnerid

miina@filmifestival.eu

 

Ulrika Saar

koostööpartnerid

ulrika@filmifestival.eu

+372 5302 5625

 

Anna-Bret Vehik

koostööpartnerid

bret@filmifestival.eu

+372 5301 8814

 

Joosep Kään

veebidisainer, tehnikameeskond

joosep@filmifestival.eu

+372 5300 7552

 

Ranno Lauri

tehnikameeskonna koordinaator

ranno@filmifestival.eu

 

Timo Tali

tehnikameeskonna juht

timo@filmifestival.eu

 

Alex Tervinsky

tehnikameeskond

alex@filmifestival.eu

 

5.-10. veebruarini tervitavad Teid rõõmsameelsed, säravate silmadega ja lahkusest pakatavad filmifestivali vabatahtlikud: Helena Berzinš, Michell Birk, Kerti Bobõlski, Cécile Dreumont, Liisa-Maria Eljaste, Anni Isakar, Elis Jürgens, Emma-Liisa Kalvik, Carinee Kivisalu, Rauno Koppel, Greteliis-Getter Korka, Helene Leek, Liisa Lehtpuu, Rauno Lemberg, Elisabeth Tiffany Lepik, Laura Listak, Frederik Nirgi, Edvard Nurk, Ivar Palk, Hendrik Peek, Andreas Poolen, Maris Praats, Kaia Preiss, Katrin Puusepp, Triinu Rääk, Kert Saarmets, Kätlin Sõber, Sander Timm, Marko Torm ja Helen Õispuu.