MEESKOND

Justkui imekaunid tulbid, pööravad need noored oma pead päikese poole, otsides parimat valguse nurka, mille toel kasvada uutesse kõrgustesse. Nemad on võimaluste, kohanemise, arengu ja püüdluste võrdkujud. Nad sümboliseerivad järjekindlust ja taassündi, sest tänu nende usinale tegutsemisele tärkab filmifestival igal aastal taas oma mugulaist. Toetudes tugevatele juurtele, kastavad ja kaitsevad nad festivali traditsioone, et Rakvere Gümnaasiumi filmifestival 2020 saaks uues hiilguses õide puhkeda!

Katariina Parkja
peakorraldaja
katariina@filmifestival.eu
+372 5616 8415

Miina Roost
peakorraldaja
miina@filmifestival.eu
+372 5303 2450

Margareth Villers
peakorraldaja
margareth@filmifestival.eu
+372 5595 5236

Liisa Lehtpuu
pressiesindaja
liisal@filmifestival.eu
+372 5344 5134

Liisa Käiväräinen
pressiesindaja
liisak@filmifestival.eu
+372 5371 4123

Anita Kremm
žüriiliikmete kontaktisik
anita@filmifestival.eu
+372 5565 5318

Kristi Viita
osalejate kontaktisik
kristi@filmifestival.eu
+372 5300 4564

Katriin Toome
koostööpartnerid
katriin@filmifestival.eu
+372 5309 6005

Laura Listak
koostööpartnerid
laural@filmifestival.eu
+372 5242 006

Kristin Lepp
koostööpartnerid
kristin@filmifestival.eu
 +372 5695 3665

Laura Kelk
koostööpartnerid
laurak@filmifestival.eu
+372 5358 4162

Amanda Karakai
koostööpartnerid
amanda@filmifestival.eu
+372 5819 2700

Marin-Brith Põldma
koostööpartnerid
marinbrith@filmifestival.eu
+372 5837 5558

Carinee Kivisalu
koostööpartnerid
carinee@filmifestival.eu
+372 5649 5461

Helis Kallaste
koostööpartnerid
helis@filmifestival.eu
+372 5698 9977

Emily Põdra
koostööpartnerid
emily@filmifestival.eu
+372 5358 5765

Rauno Lemberg
koostööpartnerid,
tehnikameeskond
rauno@filmifestival.eu
+372 5561 4790

Mart Viermann
tehnikameeskond
mart@filmifestival.eu
+372 5307 6460

Gert Mänd
veebidisainer
gert@gertmand.ee
+372 5348 9162

Timo Tali
tehnikameeskonna juht
timo@filmifestival.eu
+372 5393 2092​

Ragnar Leppikus
tehnikameeskond
ragnar@filmifestival.eu
+372 5367 1237