Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali ootab meeskonda uusi noori

 

Iga aasta veebruaris aset leidev Rakvere Gümnaasiumi filmifestival kutsub kõiki 15-21- aastaseid noori kandideerima 2020. aasta festivali meeskonda.

On paratamatu, et meeskond uueneb iga aasta seoses liikmete muutuva elukorralduse tõttu. Seepärast on praegusel korraldusmeeskonnal südamesoov anda väärikalt teatepulk üle vastsetele tuliusinatele särasilmsetele inimestele, kes filmifestivali traditsioone jätkaksid.

“Filmifestival on täpselt sama eriilmeline, nagu on seda korraldav meeskond, mistõttu soovime, et huvitatud end julgelt kirja paneks,” sõnas Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali peakorraldaja Mona-Liis Lipp. Kandideerima on oodatud kõik noored hoolimata elukohast, huvialadest või varasemast kogemusest filmindusega.

Peakorraldaja Eleriin Miilmani sõnul on 2020. aasta festivali peakorraldajad juba teada ja nüüd on järgmiseks oluliseks sammuks leida sobiv meeskond. “Seadsime eesmärgiks tulevase meeskonna varajase komplekteerimise, et saaks ruttu noored korraldamisesse kaasata ja tagada võimalikult sujuv üleminek,” ütles Miilman.

Nii praegused peakorraldajad kui ka suurem osa meeskonnaliikmeid on filmifestivali meeskonnas olnud juba mitu aastat. “Meeskonda registreerudes ei pea piirduma vaid üheaastase korraldamisega – aastad on näidanud, et soovitakse korraldamise juurde jääda kauemakski,” sõnas Lipp.

Kandideerida saab siin: https://goo.gl/forms/NLVRbolO5SA66WaI2