Esikoht edulugude konkursil

Esikoht edulugude konkursil

Haridusprogrammi Ettevõtlik Kool edulugude konkursil ,,Õppimine on põnev!” valiti 111-st eduloost välja 12 nominenti 4 kategoorias. 5. novembril selgus, et Rakvere Gümnaasiumi filmifestival sai laureaadi kategoorias ,,Parim koostöötegu”.

 

Ettevõtlik kool kuulutas välja edulugude konkursi, selleks, et ettevõtlikud lood jõuaksid suuremal hulgal huvi tundvate inimesteni. Konkurss kuulutati välja, et tunnustada inimesi, organisatsioone kui ka algatusi, mis väärtustavad ettevõtlikku hoiakut või on heaks näiteks ettevõtliku õppe metoodika rakendamisest. Oodati edulugusid, mis on toimunud 2019/20 õppeaastal ning esitamine oli 6. aprillist kuni 22. juunini. 

 

,,Parim koostöötegu” kategoorias tunnustatakse partnerite vahelist koostööd. Selleks võivad olla kogukonnad, õppeasutused, asutused, ettevõtted, lapsevanemad jne. Tegevus, mis on sündinud koostööst ning väärtustab ettevõtlikku hoiakut või on eeskujuks ettevõtliku õppe metoodika rakendamisel. Lisaks olid järgnevad kategooriad: ,,Parim praktika”, ,,Noorte algatus” ja ,,Ettevõtlik haridustegu”. 

 

Suur kummardus meie tublidele peakorraldajatele Miina Roost, Katariina Parkja ja Margareth Villers, kes korraldasid 2020 aasta filmifestivali.