Festivalile laekus 21 filmi!

Festivalile laekus 21 filmi!

Selle aastasele filmifestivalile laekus 21 filmi, nendest 8 õpilasfilmi ja 13 tudengifilmi.

Filme saadeti mitmest Eesti paigast. Õpilasfilme saadeti meile Gustav Adolfi koolist, Tallinna 32. keskkoolist, Miina Härma gümnaasiumist, Vanalinna Hariduskolleegiumist, Kaitseväest, Lähte Ühisgümnaasiumist, Rapla Gümnaasiumist, Leiutajate Külakoolist ja Rakvere Reaalgümnaasiumist. Tudengifilmid saabusid Eesti Kunstiakadeemiast, Solent University, Tallinna Majanduskoolist, Tallinna Tehnika Ülikoolist ning enamus filme saadeti meile BFMist.

Detsembris hindab filme eelžürii, nendega on võimalik tutvuda Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali Facebooki lehel. Jaanuaris edastatakse mõlema kategooria 5 parimat filmi põhižüriile. Nemad määravad filmide pingerea ning valivad välja eriauhindade võitjad, sinna kuuluvad parim mees- ja naisnäitleja, parim stsenarist ja operaator. Samuti valitakse finaalõhtul publiku lemmik.

Kui sinagi soovid olla kursis, mis noorte filmimaastikul toimub, siis selleks osta pilet 6. veebruaril toimuvale finaalõhtule. Finaalist välja jäänud filme on võimalik vaatama tulla eelseansidele. Need toimuvad tasuta ning peatselt anname nende kohta lisainfot.